Vinn Alan Jacksons nye album – 34 Number Ones

Skrevet av Roy Skjellaug den 1. desember 2010


AJ Cover

Alan Jackson - 34 Number Ones


Om det skulle være noen tvil: ved utgivelsen av dette doble samlealbumet, drøyt 20 år etter at han debuterte med Here In The Real World, har Alan Jackson hatt 34 låter på listetoppen i USA. Her er de alle, i tillegg til to sjeldne spor og Zac Brown Band-singlen «As She’s Walking Away».

Konkurransen er avsluttet! Vinnere ble Marie M Skaalerud og Runar Berg. Gratulerer! Et eksemplar av 34 Numer Ones er på vei i posten!

Med over 50 millioner solgte album bak seg, har Jackson gjennom en lang og produktiv karriere maktet å kombinere enormt publikumstekke med bunnsolid håndverk – som bevist på 34 Number Ones.

Vi har fått noen eksemplarer fra våre venner i Sony Music og ønsker at nettopp DU skal få et eksemplar av dette «Må Ha» albumet. Alt du trenger å gjøre er å fortelle i kommentarfeltet lenger ned på siden her om hvilken Alan Jackson låt som er din favoritt og hvorfor.

2 heldige vinnere trekkes ut  onsdag 8. desember!

Likte du denne artikkelen?

Vi setter stor pris på engasjerte lesere, så kommenter gjerne i feltet under. Du kan også abonnere på nyheter(RSS-feed) for å bli øyeblikkelig oppdatert når nye artikler blir lagt ut. Dersom du ikke bruker RSS Feed kan du også velge å motta nyheter via Email.

Mottagere av våre nyhetsbrev er alltid de første til å bli informert om konkurranser og events!

Lignende artikler:

  1. Konkurranse: Vinn Taylor Swifts nye live album, DVD eller Blu-ray
  2. Vinn Zac Brown Bands nye album
  3. Vinn Toby Keith’s nye album
  4. Alan Jackson med ny samleplate
  5. Vinn Trace Adkins nye CD – Cowboy’s Back in Town

{ 14 kommentarer… les dem nedenfor ellerlegg til en }

Marie M Skaalerud desember 1, 2010 kl. 21:13

Living on love, fordi det er en fin sang som vekker gode minner. :)

Lise Linne desember 1, 2010 kl. 21:15

Favoritten er «I’d love You all over again». Tenker på min kjære når jeg hører den!

Christina desember 2, 2010 kl. 06:41

Favoritten på denne CD plata må være: «Summertime Blues» den får meg alltid å godt humør og når vi hører på Alan J når vi cruiser rundt i cadillacen med cab nede i sommersolen er denne sangen et MUST! :-)

Andreas desember 3, 2010 kl. 15:11

it’s five o’clock somewhere!
Etter et besøk på Jimmy Buffet’s bar Margaritaville i Key West, er dette den låta jeg liker best av AJ…

Tormod Johansen desember 4, 2010 kl. 22:10

The bluesman
Den finaste han har.

Tove desember 4, 2010 kl. 22:13

Sissy`s song og The bluesman er verdens fineste som av Allen Jackson

Cecilia-lundblad desember 5, 2010 kl. 00:14

Jag gillar As she is walking away. Han skriver bra texter med mening i dem. Som man kan leva sig in i.

Wibbe desember 5, 2010 kl. 09:31

Here in the real world är nog den som jag tycker är bäst. En vacker text som stämmer så bra.

Runar Berg desember 5, 2010 kl. 11:15

Han har hatt så mange bra, lenge var Countryboy, favoritten så blei det Goodtime mens nå er det `as she`s walking away… Helt konge sang, han og Zac Brown har blitt legendariske i mine øyne med denne sangen.

Anonym desember 5, 2010 kl. 14:50

Alan har såååå mange bra at det er vanskelig å nevne bare en !!!!

Morten desember 7, 2010 kl. 16:13

The bluesman… En låt som rører langt inni sjela! :-)
Ellers er det utrolig mye god musikk fra Alan Jackson at det vanskelig å plukke en klar favoritt.

Imundal desember 7, 2010 kl. 16:17

The Bluesman – nydelig! Igrunnen er alle låtene gode:o)

Herdis Revheim desember 7, 2010 kl. 16:47

Han har så mange flotte sanger så det er vanskelig å velge,men The bluesman er nydelig:))

Thomas Norman desember 7, 2010 kl. 20:16

Here in the real world, det var den första Alan låt jag hörde och den fastnade direkt.

Legg igjen en kommentar

Forrige post:

Neste post: