Reklame
Følg oss

Chris Lindberg kan mer en å spille hockey..

Denne artikkelen er over ett år gammel, og kan inneholde utdatert informasjon.

Chris Lindberg har mange meritter på sin CV. Chris er kanskje mest kjent som hockeyspiller. Han har spilt i den øverste divisjonen med AIK, vunnet nasjonalt mesterskap med Färjestad og deltatt i Junior-VM. Men hockey er ikke BARE 27-åringens eneste talent. Nå satser Chris helhjertet i sin andre lidenskap, country musikk – både som artist og låtskriver.

Før Chris Lindberg begynte å spille hockey på elitenivå, sang han blant annet «Sound Of Music» på Göta Lejon (Musikal & teater i Stockholm) og spilte hovedrollen i TV-serien «Eva & Adam«. Countrymusikken er han født og oppvokst med og er noe han virkelig brenner for. Chris finner inspirasjon og skriver låter om gjerne små, hverdagslige ting.

Chris’ musikk er i den mere moderene kategorien innenfor country. Han spiller en god blanding av country / pop / rock der sangene alle har sin egen historie. Det fungerer bra, og låta er fengende. Vi gleder oss til fortsettelsen Chris!

30. januar i år slapp Chris sin debut singel «My Ship Is Coming In«. Sangen er skrevet av Jörgen Elofsson, Miqael Persson og Erik Martensson. Produsent er Amir Aly (Jill Johnson, Cookies’n’Beans med flere).

Hør «My Ship Is Coming In» her og fortell oss i kommentarfeltet under hva du synes om den:
[audio:http://country4you.com/wp-content/uploads/2013/02/My-Ship-Is-Coming-In.mp3|titles=My Ship Is Coming In]

Du kan også høre Chris på Spotify:

Besøk også Chris’ webside og Facebookside

Add a comment

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *